Hakkımızda

Temelleri 2009 yılında Serkar Lojistik ile başlayan Hayat su Anadolu yakası kurumsal bayiliğimize 2011 yılında endüstriyel tedarik ürünlerinin de satışını eklenerek faaliyetlerini sürdürmektedir.


Sağlık, lojistik, inşaat, zincir mağazalar, bankalar, eğitim, bilişim, otomotiv, sigorta, spor, tekstil, turizm, kamu, ulaşım, gıda, iletişim, gıda gibi çeşitli sektörlere hizmet verebilen ve yapmış olduğu çalışmalar doğrultusunda firmamızı referans göstererek, önde gelen operasyonel lojistik şirketleri arasında yer almaktadır.


Firmamızın devamlılığı sağlamak için sermayemiz hizmettir, yaptığımız çalışmalarda kalitemiz çalışanlarımızla başlar. Yasal prosedürlere tam ve eksiksiz olarak uyan, güçlü bir finansal yapıya sahip Serkar Lojistik, başarılı yönetim ve idare sayesinde iddialı bir çizgide ilerlemektedir.


Sunduğu hizmetlerin kalitesi, yurt içinde ödüller ve sertifikalarla belgelenmiş olan Serkar Lojistik deneyimli ve eğitimli insan gücü ile faaliyet gösterdiği her sektörde maksimum verimlilik ve etkinlik ilkesi ile çalışmakta ve öncü şirketler arasında yer almaktadır.