Navigator A3 Fotokopi Kağıdı 80 gr 5'li Paket 1 Koli

  • Ürün Kodu: 1256

Gelişen teknoloji ile günümüzün her anında dijital baskı teknolojileri ile işlerimizi halletmeye çalışırız. Bu durum ise bizi sürekli elimizin altında kağıt bulundurma ihtiyacına yönlendirir. Fotokopi kağıdı fiyatları incelenirken, en ucuz kağıtlardan ziyade kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri tercih etmek, uzun vadede daha hesaplı olacaktır.  Fotokopi kağıdı için en kaliteli ürünlerden birini tercih etmek isterseniz, Navigator listenizin üst sıralarında olacaktır.

 

Navigator A4 Fotokopi Kağıdı 80 gr 5'li Paket Görsel 1

 

Kullanılan baskı aletleri ve fotokopi makinalarını dikkate alırsak kağıt sıkışmalarını çözmek bazı zamanlarda 3 dakikayı bulabilmektedir. Navigator sayesinde bu süreyi minimuma indirgeyerek bu süreci potansiyel kazanca çevirebilirsiniz. Kağıt sertliği ve kalınlığının optimum düzeyde olmasından dolayı üstün performans sağlar. Navigator diğer çoğu fotokopi kağıtlarına göre daha yumuşak bir yüzeye sahiptir. Yumuşak yüzeyi sayesinde daha az toner ve kartuş kullanımı sağlaması dışında yazıcı ve baskı ekipmanlarınızın ömrünü uzatır. Daha düşük bakım maliyetleri oluşturur.

 

Navigator A3 Fotokopi Kağıdı 80 gr 5'li Paket 1 Koli siparişini Serkar lojistik.com'dan şimdi oluşturun, 1 sonraki iş günü adresinize teslim edelim! 

Geliştirilmiş Baskı Kalitesi

Navigator mükemmel baskı kalitesi sağlayabilmek için geliştirilmiş bir yüzeye sahiptir. Tonerin yapışma ve emme ihtimaline göre geliştirilmiştir ve bu sayede maksimum baskı kalitesi sağlamaktadır.

 

Ofis ekipmanlarınızın ömrünü uzatır

Navigator diğer çoğu fotokopi kağıtlarına göre daha yumuşak bir yüzeye sahiptir. Yumuşak yüzeyi sayesinde daha az toner ve kartuş kullanımı sağlaması dışında yazıcı ve baskı ekipmanlarınızın ömrünü uzatır. Daha düşük bakım maliyetleri oluşturur.

 

Dünya Doğayı Koruma Vakfı (WWC) projesi kapsamında, Yeşil Ofisler için gereken FSC sertifikasına sahiptir.

- PEFC ve EU Ecolabel çevre sertifikalarına sahiptir.

 

Navigator A3 Fotokopi Kağıdı 80 gr 5'li Paket 1 Koli Genel Özellikler:

  • Belge başına daha düşük maliyet
  • Düşük toner tüketimi ve mükemmel baskı kalitesi
  • Ekstra düzgün yüzey
  • Tüm yazıcılar ve fotokopi makinaları ile uyumlu
  • A3 Ebatında 297 x 420 mm
  • 500 Yaprak x 5
  • 80 gr
  • Optimum opaklık,kalınlık ve beyazlığa sahiptir

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun